Boys Results

1)  Northview Boys 1:08:58

Jcim Grant (16:15.2)

Douglas Dillman (17:15.5)

Clint Mager (17:19.8)

Connor Propst (18:07.8)

Camden Johnson (19:09.3)

Daniel Russell (19:29.6)

Noah Minett (19:34.7)

Devin Jones (19:56.5)

Nathan Kellar (20:09.6)

Seth Hendricks (21:03.2)

Addison Shepherd (25:18.9)

 

2)  TH South Boys 1:09:54

 

Jackson Wright (17:10.0)

Aiden Miller (17:20.8)

Braden Fears (17:33.2)

Noah Price (17:50.2)

Braeden Chastain (18:29.9)

Owen Frazier (18:34.5)

Micah Jarvis (18:40.1)

Tyreese Brannon (19:27.7)

Mathew Zadeii (20:01.8)

Kasen Ward (20:21.1)

Gunnar Bland (21:15.9)

Ronnie Henton (24:09.0)

 

3)  Seeger Memorial Boys 1:15:25

 

Ethan Guminski (17:10.8)

Nathan Odle (18:04.3)

Hadessah Austin (18:28.3)

Konner Brenner (21:41.3)

Adara Austin (22:25.0)

 

4)  TH North Boys 1:19:15

Oliven Lee (18:11.4)

Christopher Park (18:16.6)

Malik Givens (21:02.5)

Owen Auman (21:44.7)

Mason Pearson (23:49.9)

 

5)  Pbl Panther Boys 1:25:45

Isaiah Busby (18:50.7)

Kenneth Williams (18:52.1)

Zane Latimer (23:42.3)

Eli Grohler (24:20.0)

 

6)  South Vermillion Boys 1:29:10

Karter Jackson (17:19.4)

Trevor Shannon (23:28.1)

Logan Drake (23:33.5)

Ayden Lawrence (24:48.9)

Elison Boaking (24:54.7)

Lincoln Doan (30:20.7)

Braxton Snodgrass (42:38.9)

 

 

Girls Results

1)  Northview Girls 1:24:36

Ellia Hayes (19:53.2)

Gnister Grant (20:25.8)

Aubrey Miller (21:44.2)

Reagin White (22:32.5)

Hannah Harrison (22:52.2)

Kaleigh Alexander (24:51.6)

Leah Nevill (25:20.0)

Cora Frederick (25:28.8)

Madison Lovett (28:53.2)

 

2)  TH South Girls 1:30:59

Ava Ham (21:46.0)

Isabel Miklozek (22:32.0)

Caitlyn Strecker (23:00.2)

Courtney Powell (23:41.0)

Whitney Powell (24:43.8)

Ella Hardwick (24:48.9)

Addison Smiddy (25:11.3)

Olive Levine (29:11.4)

Adelaide Miklozek (29:18.2)

Katy Snow (29:18.8)

 

3)  Pbl Panther Girls 1:34:36

Kyla Franckey (23:26.0)

Mackenzie Swan (23:33.3)

Maddison Deornellas (23:48.2)

Audrey Mccoy (23:48.8)

Grace Mccoy (24:50.5)

Iris Latimer (28:52.4)

Anna Layng (34:39.6)

Cora Busby (37:00.7)

4)     TH North Girls 1:38:26

Hannah Gadberry (23:26.6)

Cammi Vangilder (24:21.5)

Alyssa Petscher (24:56.1)

Alyse Thompson (25:41.6)

Yewon Jung (27:14.0)

Caroline Gore (27:29.9)

Esabella Scamihorn (29:40.0)

 

5)     South Vermillion Girls 1:54:53

Bella Turchi (25:40.4)

Lucy Cottrell (26:36.0)

Braylyn Bratcher (27:35.0)

Bailey Dowdy (35:01.1)